WITOLD JAŁOCHA

Dietetyk

Brief info

Witold Jałocha - trener personalny, a z wykształcenia dietetyk. Swoją przygodę z siłownią rozpoczął już w wieku 13 lat, a trenerem personalnym jest od 9 lat. W 2021 r. ukończył studia na kierunku dietetyka, specjalizując się głównie w dietetyce sportowej oraz klinicznej, a także w suplementacji.

Jego szeroka wiedza oparta jest na bogatym doświadczeniu sportowym jako zawodnika kulturystyki i trójboju siłowego, co potwierdzają sukcesy w tych dziedzinach, m. in. zdobycie Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym, Srebrny oraz Złoty Medal w Martwym Ciągu na Mistrzostwach Polski federacji GPC oraz XPC, bycie Finalistą Mistrzostw Polski w Kulturystyce.

Jego czujne oko potrafi dostrzec ukryte dolegliwości, z którymi zmagają się jego podopieczni na co dzień. Nie obca jest mu praca z ludźmi cierpiącymi na różne schorzenia, które są przez niego niwelowane odpowiednią dietą, treningiem i suplementacją. Witek specjalizuje się również w przypadkach związanych z dysfunkcjami narządu ruchu oraz wymagającymi rehabilitacji, takimi jak np. dyskopatie, problemy z kręgosłupem, stany po przebytych urazach i kontuzjach. Także współpracuje z osobami niewidomymi.

Pasją Witka jest jego praca oraz zdobywanie górskich szczytów i wspinaczka, a także ciągły rozwój osobisty, dzięki któremu każdego dnia poszerza swoją specjalistyczną wiedzę, aby na coraz wyższym poziomie pomagać swoim podopiecznym.

Testimonials

Clients Say

It feels amazing after just a few workouts to be a part of your wonderful team. I feel that I and the coach are a team, and together we work to improve body and mind, strengthen the spirit and motivate each other to work harder. They have high-quality equipment, spacious rooms, rest areas and everything you can think of.

Peter Lee

The gym’s great, yes. The coaches are awesome, keep you in check and push you to the limits which are great for me personally. However, the real thing comes with Rumble’s Boxing! This is the best stress release, workout, and motivation. There’s just something about boxing that makes you want to change your life completely, stay focused and fit. I recommend your boxing courses to everyone.

Tedd Baker

Being an experienced gym user, I have seen many different fitness centers, and have worked out in various conditions. But this gym is really something! It’s super clean, neat and modern. The trainers are always nice and are willing to help. Thank you for motivation to come to your gym every day where I stay fit and healthy!

Michael Scott